עיצוב גרפי

הסטודיו שלנו מתמחה בתחום של עיצוב גרפי ומיתוג חברות ועסקים קטנים, בינוניים וגדולים. אנו מאמינים שצריך לחשוב "מחוץ לקופסא" , להעז, לצאת מגבולות ההיגיון ולתת גישה חדשנית וחווית עיצוב שונה וייחודית ללקוח.אצלנו ב- סטודיו לעיצוב גרפי "בן גל הפקות" לא עובדים בתבניות, אצלנו כל לקוח הוא מיוחד ותפקידינו לתת לו את המענה שיגרום לו להיות ייחודי ומבודל ממתחריו. יש לנו ניסיון רב בעיצוב חוברות תדמית, סמלים, לוגואים, קטלוגים, מודעות, דפי נחיתה, באנרים, שלטי חוצות ועוד. הבעלים של הסטודיו – מעצבת גרפית מיכל בן גל, מזמינה אתכם לצפות תיק העבודות המגוון של הסטודיו ואתם מוזמנים לגלוש ולעיין בו.

לפגישת ייעוץ ראשונית צרו קשר עימנו בטל:

050-733-22-91

או באמצעות תיבת צור הקשר:


לוגו מיכל בן גל

זקוקים למידע נוסף בתחום של עיצוב גרפי?

עיצוב גרפי הוא שפה ויזואלית שמתכתבת עם הגלוי לעין ועם הסמוי ממנה. עיצוב משובח מעורר בנו גירוי, סקרנות, רצון ועניין להתוודע אל המוצר המעוצב. מה מבקשים למכור לנו? מוצר? שירות? באיזה תחום? האם זה המענה לצרכים, לדרישות, לרצונות ולציפיות שלנו? כאשר אנחנו מתכננים למתג עסק, מוצר או שירות, סביר להניח כי נחפש שירותים של מעצבת גרפית מקצועית. סביר גם להניח כי נחפש מעצב או מעצבת בתוך סטודיו לעיצוב גרפי שיש עליו הרבה המלצות טובות.

עיצוב גרפי הוא עולם ומלואו. הוא לא רק "הקנקן" הוא גם ואולי בעיקר ה"מה שיש בו. סטודיו לעיצוב גרפי הוא בית היוצר לעיצובים של מגוון מוצרים. הוא מציע עיצוב פולדרים לעסק, עיצוב לוגו מקורי, עיצוב פליירים, עיצוב ספרים ועוד.

יצירת שפה ושפה משותפת באמצעות עיצוב גרפי

עיצוב גרפי מעביר מסר שבעיקרו אינו מילולי, אף שהוא עשוי לכלול כמובן, בעיקר בלוגואים, גם סלוגן מילולי. מעצם ראיית ותפיסת העיצוב הגרפי כשפה  עולה, כי היא עולם ומלואו. היא אופן התקשורת הראשוני והמידי שלנו, צרכנים פוטנציאליים, עם המוצר. אנחנו פוגשים אותו בראשונה באמצעות העיצוב המתווך לנו אותו. עיצוב משובח אמור לקלוע בול – אסור לו להחטיא, ולו במעט. מכאן נובעת חשיבות הפקדת מלאכת העיצוב לבעלת מקצוע – מעצבת גרפית איכותית. המעצב או המעצבת הגרפית יוצרים באמצעות העיצוב את הקשר בין ספק המוצר ובין הלקוח הפוטנציאלי שלו. העיצוב אמור ללכוד אותו בתוך שברירי שניות. כבר במבט ראשון, מרפרף, אמור המוצר המעוצב ללכוד את תשומת הלב שלו, לעורר בו רצון להשהות את המבט עוד זמן מה, לברר ולוודא מה מוצא לו, מה רוצים למכור לו, מדוע המוצר – קל וחומר המותג- הוא המענה הטוב ביותר, מה שהוא מחפש.

עיצוב גרפי נעים לעין

עיצוב הוא אלמנט מכריע בקביעת היחס שלנו אל מוצר. עיצוב גרפי משובח אמור לתת ביטוי חזותי ייחודי לערכי מותג, למסריו, לתועלת ולכדאיות של צריכתו. מעצבת גרפית מקצועית ורגישה אמורה לכרוך בעיצובה את כל אלה לסמל חזותי בהיר, נעים לעין, זורם. העיצוב מזמין ומקרב אותנו. הוא כמו- אומר לנו ללא מלים: הנני כאן- לרשותכם, לשירותכם. אני המענה לצרכים שלכם. אני התועלת אני הערך המוסף. סטודיו לעיצוב גרפי הוא בית מלאכה ליצירת גירויים וריגושים אבל בראש ובראשונה הוא בית יוצר לעניין, לחשיבות, לכדאיות ולתועלת.

עיצוב הוא שאלה (ותשובה) של טעם. עם זאת אנשים ודאי יעדיפו עיצוב נקי, רך ונעים לעין, אסתטי, זורם, המדבר בו בזמן אל השכל ואל הרגש שלהם. אם נסתכל סביבנו, בכל מקום ובכל זמן, נוכל, בוודאי, להבחין בדברים שהושקעו תכנון, מחשבה ומן הסתם גם כסף בעיצובם בעוד אחרים נראים הרבה פחות מושקעים, אם בכלל. באופן טבעי המבט שלנו ישתהה, כצפוי וכמשוער, על דברים הטבועים בחותם עיצוב גרפי מקצועי, מוקפד ומלוטש.