מודעות תדמית | מודעות מכירתיות


itamar2

2014-08-24_16-07-28

mashav

2

ישנם 3 סוגי מודעות המפורסמות בעיתונים או במגזינים – מודעה אינפורמטיבית, מודעת קונספט ומודעת פרסום – ואת כולן אנחנו בסטודיו "בן גל הפקות" מתכננים, כותבים ומעצבים באופן יצירתי, מקצועי ומוקפד כך שהתוצאה תהיה האפקטיבית ביותר שיש.

מודעה אינפורמטיבית

מודעה אינפורמטיבית מיועדת להעברת מידע לקוראים.
על מנת לעשות זאת חשוב ליצור כותרת מושכת וכן כותרות משנה וטיזרים שיפתו את הקוראים להקדיש למודעה זמן ותשומת לב, וכמובן שיש לכתוב את הטקסט באופן ידידותי, נוח לקריאה ולא עמוס יתר על המידה.
מודעות שכאלה מתפרסמות בדרך כלל לקראת תערוכה או כנס כלשהו, כהזמנה לאירועים ועוד.

מודעת קונספט

מודעת קונספט מיועדת למתג חברה או מוצר, וזאת בדרך של יצירת עניין סביבם – בין אם כדי להגיע אל קהל המטרה ובין אם כדי לשמר את הנוכחות של החברה או המוצר בתודעת הקהל.
על מנת שמודעת קונספט תמלא את ייעודה, יש לשים דגש רב על קופירייטינג מקורי שמצליח הן למשוך את תשומת ליבם של קוראים רבים והן להעביר את המסר באופן חד וברור. בנוסף יש ליצור רעיונות ויזואליים שמעבירים את המסרים הנ"ל בסינרגיה עם הטקסט, וכמובן להקפיד על עיצוב גרפי ללא פשרות.

מודעת פרסום

מודעת פרסום מיועדת להרחיב את היקף המכירות של שירות כלשהו או של מוצר מסוים.
על מנת לעשות זאת, ניתן להדגיש את יתרונות השירות או המוצר, להבליט את המחיר האטרקטיבי או לגרום לקוראים להרגיש כי המוצר או השירות הוא בדיוק הדבר שהם צריכים. חשוב במקרים אלה להימנע ממסרים רבים מדי היוצרים עומס מיותר, וכמובן להקפיד על עיצוב גרפי שהולם את המסרים השיווקיים.

לקבלת פרטים נוספים התקשרו:

050-733-22-91

לקבלת פרטים נוספים התקשרו:

050-733-22-91