מיתוג עסקי

מחקרים רבים כבר הוכיחו כי מיתוג עסקי מדויק ונכון, בכל תחום, מאפשר פריצות דרך וקפיצות מדרגה משמעותיות בדרך להצלחה עסקית של ממש. אנחנו בסטודיו "בן גל הפקות" אמונים על ביצוע תהליכי מיתוג עסקים באופן יסודי, הכוללים מחקר אודות קהל היעד הרלוונטי לעסק או למוצר, יצירת פרופיל משתמש, בחינת פעילותם של מתחרים שונים ולבסוף בחירת הערכים הנכונים עבור המותג על מנת לבדל אותו ממתחריו. חלק בלתי נפרד ומהותי בהקשר של מיתוג לעסק הוא בניית תדמית גרפית ההולמת את הערכים הרצויים.

לפגישת ייעוץ ראשונית בנושא מיתוג ותדמית צרו קשר עימנו בטל:

050-733-22-91

או באמצעות תיבת צור הקשר:


לוגו מיכל בן גל

זקוקים לעוד קצת מידע על מיתוג עסקי?

מיתוג עסקים חיוני ואף הכרחי לא רק לשיווק יעיל שלהם; הוא תמצית זהותם. מיתוג לעסק חיוני כמו משאבים נדרשים לקיומו ולהתפתחותו. מיתוג עסקי הוא לא רק שלב חשוב מאין כמוהו באפיון העסק. המיתוג הוא מנוע ומנוף שיווקי. בהעדרו – סיכויי העסק להצליח ולא אחת אף לשרוד פוחתים.

כוחו והשפעתו של מיתוג עסקי

עסק שבעליו מבקש למתג אותו נדרש לשכור שירותי עיצוב לוגו לעסק מסטודיו מקצועי. באמצעות מעצבת גרפית יוצרים לא רק את חזות העסק אלא את השפה הוויזואלית שלו. אם המיתוג ועיצובו כולל גם סלוגן- יש כוח והשפעה עצומים גם למלים המעטות אך הקולעות, המכילות עסק ומלואו. מיתוג עסקים מבדל אותם זה מזה, יוצר ייחוד, מוסיף ערך. צרכן פוטנציאלי מזהה מותגים ונוטה לרכוש את המוצר או השירות שלהם. מיתוג לעסק כמוהו כאוויר לנשימתו. תכלית המיתוג וייעודו הם לגרות את הלקוח הפוטנציאלי, לסקרן ולעניין אותו, לשדל ולפתות, להעניק לו תחושה כי המוצר או השירות שלכם הם ה-דבר שהוא מחפש אותו, צריך אותו, רוצה בו.

מיתוג עסקי מזמין להתוודע אל העסק, להכיר אותו, להבין כי הוא מייצר את המוצר או מציע את השירות שאתם זקוקים לו, משהו שישפר את איכות חייכם, יחסוך לכם זמן ו/או כסף.

מותג הוא מכלול של צורה ותוכן

עיצוב גרפי של המותג הוא קריטי להצלחתו, לכן לא רק מוצדקת השקעה בו אלא נדרשת. קל להתחבר אל מותג  שחזותו, כפי שהיא נראית ומשתקפת בלוגו שלו, נעימה לעין, משדרת מסר קצר, חד, בהיר. מותג משובח הוא כזה שמתחברים אליו כבר במבט ראשון והוא מכה בבטן: אתה חש ונוכח לדעת כי זה בדיוק מה שחיפשת (אולי באופן תת מודע), זה המענה המיטבי עבורך. מיתוג (Branding) מושלם יוצר אחדות של צורה ותוכן וכורך אותן בכפיפה אחת

מדוע חשוב שמיתוג ייעשה על ידי מומחה למיתוג?

מיתוג לעסק הוא העשרה והעצמה ודאיים של השיווק שלו. עצם המותג מוכר. באופן פרדוכסלי – מוניטין של עסק עלול להיות בעוכריו ככל שהוא מבקש להוציא לשוק מוצר חדש, עדכני, צעיר. זו הזדמנות למתג עצמו מחדש, לרענן ולהתרענן. עם זאת מיתוג עסקי צריך להיעשות באופן מקצועי ומושכל, באופן שיתאים לאסטרטגיה העסקית והשיווקית של העסק. מיתוג הוא ראש החץ, המוביל והמנחה. הסייר ומפלס הדרך. על מנת למקסם את הפוטנציאל הגלום במיתוג חשוב לבצע מחקר מקיף ומעמיק, לאפיין ולהגדיר את מהות העסק, יעדיו, ערכיו כפי שבעליו רוצים שיוקרנו אל הלקוח, לבדל אותו מהמתחרים ולהעביר מסרים ברורים. מיתוג עסקים הוא מלאכה שיש להפקידה בידי בעלי מקצוע מנוסים, המאומנים ומיומנים בה. לפני שאתם מתקשרים עם מי מהם חשוב להתוודע אל מיתוגים שביצעו לעסקים, לברר ולוודא האם תפיסתם את מהות המיתוג עולה בקנה אחד עם הצרכים וההעדפות שלכם. בכל מקרה, זכות אמירת המלה האחרונה שמורה לכם.