עיצוב לוגו

לוגו הוא נדבך מרכזי בתדמית כל עסק. הלוגו הוא למעשה תמצית גרפית של ערכי הליבה של החברה. עיצוב לוגו שמעוצב באופן מושכל הוא מעביר מידית מסרים רצויים ויוצר את התחושות המדויקות בקרב הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים. בנוסף מהווה הלוגו בסיס גרפי לכל הקו הפרסומי של העסק, הן מבחינת צורה, הן מבחינת זרימה, הן מבחינת צבעים ולמעשה מכל אספקט עיצובי שהוא. אנחנו מקדישים לכל לוגו את מלוא תשומת הלב ורותמים לתהליך היצירה את מלוא יכולותינו – הן כמוצר רב חשיבות בפני עצמו והן כבסיס לשאר המוצרים (כרטיסי ביקור, ניירת וכו'). התוצאות, כפי שיעידו הלקוחות הרבים שכבר זכו מאתנו ללוגו מדויק ובעל נוכחות בולטת, מרשימות ואפקטיביות במיוחד. עיצוב לוגו לעסק זה לא משהו שאפשר להתפשר עליו, זה חייב להיות איכותי ולהיראות מקצועי!

שף אישי וארועים
מרכז הסמכה למטפלים בתטא הילינג
המכון הישראלי לחקר ויזואלי

תשתיות, תקשורת לעסקים

לוגו שעוצב למשט הערים ה 58 לזכרו של נחום בן גל – חתולי
בנייה ירוקה
המרכז לטיפול בנשימה
עורכת דין דיני עבודה

חברה קבלנית מובילה בענף מיזוג האוויר והקירור בישראל

חברה בינלאומית הנותנת פתרונות טכנולוגיים מקיפים בתחום הסימון
משרד בוטיק איכותי העוסק בתכנון אדריכלות ועיצוב פנים

פרוייקט בנייה הנמצא ברחוב טהון המתחדש בירושלים

חברה המתמחה בעיצוב פנים וסטיילינג לבתים ודירות

הוצאת ספרי בוטיק
לוגו עבור פרוייקט בתחום הנדל"ן שנבנה בעמק יזרעאל עבור חברת אהוד רוטמן-השקעות ובניה

המרכז בראשות מר משה כחלון עוסק בגיבוש תכניות ויוזמות לשיפור החברה, הכלכלה, השלטון והחיים עבור אזרחי ישראל
חברה העוסקת בתאום, ניהול ופיקוח עבודות בנייה וגמר
ניהול, תיאום ופיקוח פרוייקטים
חברה העוסקת ביעוץ, ניהול ושיווק עבור יזמי נדל"ן

מכללה ללימוד סחר אלקטרוני ב ebay
משרד בוטיק ליחסי ציבור קטנים ובינוניים
החברה המובילה בישראל בשטיחים מודרניים, החברה כיום בעלת 4 סניפים הפרוסים ברחבי הארץ.
משרד עורכי דין מתמחה בניזקי גוף
חברת ניהול פרויקטים
פסיכולוגית ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת
משרד עו"ד המתמחה בדיני משפחה וירושה
מתמחים בעבודות אלומיניום חדשניים לסוגיהם לבניינים ולבתים פרטיים

חברה המתמחה בתחום התקשורת ומתח נמוך
מרכז הנמצא במכון מופ"ת, עוסק בפיתוח סגל מינהלי במוסדות להשכלה גבוהה

חברה העוסקת ביעוץ עסקי לחברות
מרכז המוסיקה החדש נמצא ברעננה מטרתו – קידום החינוך המוסיקלי על כל מרכיביו
חברה העוסקת בתכנון, פריסה ותחזוקה של מערכות אלקטרו מכניות, תשתיות חשמל ומערכות פיקוד ובקרה

לפגישת ייעוץ ראשונית בנושא לוגו צרו קשר עימנו בטל:

050-733-22-91

או באמצעות תיבת צור הקשר:


זקוקים למידע נוסף אודות עיצוב לוגו?

עיצוב לוגו הוא חלק חשוב ובלתי נפרד ממיתוג עסק. הוא חלון הראווה שלו, תעודת הזהות וכרטיס הביקור. הוא פניו של העסק. עיצוב לוגו לעסק צריך להיעשות על ידי מעצבת גרפית ובייעוץ של מומחה לשיווק. בעיצוב לוגו חשוב ולמעשה הכרחי להשקיע מחשבה. לוגו הוא התמצית המזוקקת של העסק. הוא אמור להיות בהיר, מלוטש, מעורר עניין, נעים לעין, מניע לפעולה.  מצופה ממי שנחשף אליו להוסיף ולהתבונן בו, להבין את המסר שלו, ללמוד במהירות מה הוא מציע, על איזה צורך הוא עונה איזה ערך הוא מוסיף.

מיתוג עסקי חיוני להישרדות העסק ולהצלחתו. המיתוג יוצר ייחוד, בידול. הוא מבליט יתרונות. הוא מגרה ומעורר להתוודע אל המוצר או השירות המוצעים בו. הלוגו הוא ראש החץ של המיתוג. הוא מהותו והוא עיצובו. עיצוב גרפי מקצועי מאפשר לבעל העסק להיתפס על ידי לקוחות פוטנציאליים כמי שיש לו מה להציע והוא יודע איך להציע. הוא נתפס כמי שחשובים לו הבהירות, הניקיון והאסתטיקה החזותיים. ההקפדה והליטוש.

מדוע כה חשוב לדבר על עיצוב לוגו לעסק?

רוב בעלי העסקים נדרשים לפעול בשוק רווי תחרות. המתחרים אף הם מנסים, בוודאי, למתג את עצמם. לוגו מוצלח מהווה אמצעי מיתוג ראשון במעלה. לוגו מקורי, מושך עין, שיש בו מסר ברור, חזות מקורית, עיצוב יצירתי, מקנה תחושה מידית כי הוא שונה, הוא אחר, לכן הוא מעורר עניין. שווה להתעכב עליו עוד שניות אחדות. בעל מקצוע בתחום עיצוב לוגו לעסק ימצא את האיזון  ואת המינון הנכון בשימוש בצבעים, בשילוב טקסט קצר (לוגו), סלוגן ויצור תמהיל שלא ייראה עמוס ומבלבל. לוגו עמום יעשה שירות רע מאוד לעסק.

לוגו משקף ערכים, חזון, תפיסה. לקוחות ודאי ירצו לרכוש מוצר או שירות מעסק שמשדר ומקרין חדשנות, קדמה, יציבות, ניסיון, ראיית הלקוח כמרכז. זיקוק הערכים והמסר לכדי שפה חזותית מהודקת, בהירה ומלוטשת הוא מלאכת מחשבת של עיצוב גרפי מתוחכם.

עיצוב לוגו לעסק – עסק של מקצוענים

כמו כל פעולה בעסק, גם ואולי בעיקר עיצוב לוגו לעסק היא פעולה בעלת חשיבות מכרעת. אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להתרשל, קל וחומר- להיכשל. אתם ודאי דורשים ומצפים לקבל לוגו מנצח, לוגו שייטיב לשקף ולבטא אתכם. לוגו שלקוח פוטנציאלי שייחשף אליו ייהפך במהירות ללקוח חדש. אל תמהרו. בקשו חוות דעת של "אנשים מהשורה" על סקיצות אחדות. התחשבו בדעת הקהל, כי אליו הלוגו פונה. הציבור הוא קהל היעד. דעתו לא רק נחשבת. היא הנותנת. היא הקובעת. אל תירתעו מעמידה על דעתכם. אל תסתפקו בלוגו שלא ישביע את רצונכם ולא יניח את דעתכם. הלוגו של העסק הוא, כאמור, פניו. זכותכם לדרוש שיפורים וליטושים עד לקבלת מוצר מוגמר שיותיר אתכם ורבים מלבדכם פעורי פה נוכח מוצר מוגמר מושלם. בהצלחה.