עיצוב פולדרים


פולדר-1נתניה MASHAV meshek-ve-kalkala netanya shoa

כללים לעיצוב פולדר

 

לקבלת פרטים נוספים התקשרו:

050-733-22-91

צריכים מידע נוסף בנוגע לתחום של עיצוב פולדרים?

עיצוב פולדרים עשוי לתרום תרומה מכרעת לרושם שתותירו בפרזנטציות, בכנסים, בימי עיון, בוועידות ובירידים. לקוחות פוטנציאליים שייחשפו אל העסק שלכם באמצעות פולדר יוכלו להתוודע אל כל מה שחשוב וחיוני לכם להציג בפניהם. הפולדר אינו רק אמצעי שיווקי- הוא מנוע ומנוף שיווקי עצמתי  ואפקטיבי. בעלי עסקים רבים יכולים לספר על השינוי המבורך שחולל הפולדר שלהם.

עיצוב פולדרים הוא חלק מתהליך מיתוג לעסק שרוצה שפה עיצובית אחידה למגוון המוצרים העיצוביים בעסק. הוא מעין כרטיס ביקור מורחב ומפורט. מבחינה טכנית קל ופשוט לכלול בו את כל החומר החשוב והרלוונטי על אודות העסק. בכיס פנימי ניתן להוסיף כרטיס ביקור קטן, גימיק שיווקי כגון מגנט או דיסק און קי ועוד. עיצוב לוגו לעסק אף הוא נדרש וחיוני. פולדר מהווה מעין כן שיגור ללוגו שלכם שיופיע על כל חומרי הדפוס.

פולדר ככרטיס ביקור מפורט המלווה אתכם לאורך כל הדרך

פולדר מרחיב, מעמיק ומעשיר את הידע של אנשים על אודות העסק. כאשר אתם משאירים להם אותו לאחר פגישת היכרות ראשונית, בסיומה של השיחה, מצוי ברשותם מידע בסיסי, אשר קריאת החומרים בתוך הפולדר ירחיבו ויעמיקו אותו. חשיבותו של עיצוב גרפי של פולדר עשויה להיות מכרעת: פולדר מעוצב היטב, קריא, ברור, מעיד על השקעה, על רצינות, על שימת לב לפרטים הקטנים. מאחר שהוא מהווה, כאמור, את כרטיס הביקור שלכם עליכם לערוך אתו בקפידה יתרה, לנכש ממנו את כל "העשבים השוטים", להקפיד על ניסוחים ברורים, להגיה אותו היטב ולוודא כי המוצר המוגמר יהיה מרשים, ייצוגי ומכובד.

עיצוב פולדר – מלאכתם של מקצוענים

כמי שלא יכולים להרשות לעצמם להתפשר על מוצר מוגמר שהוא פחות ממושלם, טבעי ומתבקש לפנות לביצוע העבודה אל סטודיו המעסיק אנשי מקצוע מנוסים מאומנים ומיומנים בהפקות דפוס, לרבות עיצוב פולדרים איכותיים.הניסיון של בעלי עסקים רבים מעלה, כי יעילותו של פולדר למיתוג העסק היא עצומה. המידע הכלול בהם ועיצובם המרהיב מקל על לקוחות פוטנציאליים לקבל החלטה על ביצוע עסקה עם בעל העסק לאחר עיון בפולדר.

פולדר מודפס בעידן דיגיטאלי

על אף היתרונות הרבים של מוצרים דיגיטאליים, אין תחליף לפולדר מודפס, הנמצא – נגיש וזמין – בהישג יד בכל מקום ובכל זמן. קל ופשוט לעיין בו שוב ושוב, לפני פגישות, במהלכן ואחריהן. דפוס איכותי ברזולוציית צבע משובחת, נייר איכותי, כריכה טובה ויותר מכל- שפע המידע הופכים את הפולדר למוצר שניתן להסתייע בו לאורך זמן. כמו בעלי עסקים רבים גם אתם מוזמנים להתוודע אל חשיבות הפולדרים. אנשי מקצוע מומחים בתחום עיצוב פולדרים יתנו לכם את כל המידע הרלוונטי לקבלת החלטה מושכלת, מתבקשת, להפיק פולדר לעסק שלכם ובכך להגדיל את היקף המכירות שלכם, להיפתח אל שווקים חדשים, להגדיל את מאגר הלקוחות ולראות כיצד המאמץ השיווקי נושא פירות ומניב רווחים.